Podsumowanie sezonu 2019

REKORD ŚWIATA, REKORD POLSKI, ZŁOTY MEDAL MISTRZOSTW EUROPY I PUCHAR EUROPY, 5 MEDALI MISTRZOSTW POLSKI to wynik zawodników naszego klubu w sezonie strzeleckim 2019.

Podczas Mistrzostw Europy w Bolonii Daniel Romańczyk, nasz zawodnik reprezentujący POLSKĘ, zdobył złoty medal zespołowo, jednocześnie nasz zespół ustanowił REKORD ŚWIATA w konkurencji karabin dowolny leżąc 50 m.

Daniel  w swojej koronnej konkurencji karabin dowolny 300 m zdobył Puchar Europy w Thun (Szwajcaria) poprawiając swój Rekord Polski w tej konkurencji uzyskując wynik 599/600 pkt.

Podczas Mistrzostw Polski mężczyzn, zespół  AGAT-u w składzie: Romańczyk Daniel, Słowik Szymon i Matuszewski Szymon zdobył brązowy medal zespołowo, ulegając LEGII Warszawa i ZAWISZY  Bydgoszcz.

Na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Bydgoszczy Szymon Słowik zdobył złoty medal w konkurencji karabin dowolny 50m leżąc oraz srebrny medal w konkurencji karabin pneumatyczny 60.

Szymon Matuszewski zdobył złoty medal w konkurencji karabin dowolny 3×40 i brązowy medal w konkurencji karabin pneumatyczny 60.

Zawodnicy naszego klubu we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży, prowadzonym przez Ministerstwo Sportu i Turystyki, startowali we wszystkich kategoriach wiekowych tj. młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz młodzieżowców i zdobyli 132 pkt.

W siedzibie klubu na uroczystym podsumowaniu roku uczestniczyli zawodnicy oraz zaproszeni goście z Robertem Pawłowskim –  Burmistrzem Złotoryi na czele.