Rezerwacja

W związku z koniecznością stosowania wytycznych, określonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 Poz. 792), zostały wprowadzone limity osób korzystających ze strzelnic.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny system rezerwacji miejsc treningowych / zawodów. Aplikacja kontroluje, aby na jednej zmianie była odpowiednia liczba osób. Dlatego, jeżeli nie można wybrać konkretnego terminu, oznacza to, że dany obiekt jest już zajęty przez innych zawodników lub został zarezerwowany na bieżącą działalność klubu (np. przygotowania do egzaminu, trening, prace remontowe obiektu).

Dziękujemy za wyrozumiałość w tych trudnych czasach i mamy nadzieję na szybki powrót naszych zawodników do czynnego współuczestnictwa w konkurencjach strzelectwa sportowego.

Poniżej link do rezerwacji miejsc treningowych na strzelnicach oraz poglądowy kalendarz rezerwacji miejsc na poszczególnych obiektach.