Rezerwacja

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie logos.pngUWAGA!
Korzystanie ze strzelnicy możliwe jest TYLKO i wyłącznie dla członków Klubu Strzeleckiego AGAT w Złotoryi !
Prosimy o podawanie własnych adresów e-mail, ponieważ na wskazany adres zostanie wysłane potwierdzenie rezerwacji miejsca. Dodatkowo podany numer telefony ułatwi nam kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości rezerwacji lub nagłej zmiany terminu, który może wyniknąć po dokonaniu rezerwacji.

W związku z koniecznością stosowania wytycznych, określonych Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 Poz. 792), zostały wprowadzone limity osób korzystających ze strzelnic.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was specjalny system rezerwacji miejsc treningowych / na zawody. Aplikacja kontroluje, aby na jednej zmianie była odpowiednia liczba osób. Dlatego, jeżeli nie można wybrać konkretnego terminu, oznacza to, że dany obiekt jest już zajęty przez innych zawodników lub został zarezerwowany na bieżącą działalność klubu (np. przygotowania do egzaminu, trening, prace remontowe obiektu).