Mikołajkowe zawody we Wrocławiu

W dniu 5 grudnia 2020 r. nasi młodzi zawodnicy brali udział w Zawodach Mikołajkowych, organizowanych przez DZSS we Wrocławiu.

W konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów w kategorii Młodzicy, najlepszym okazał się nasz zawodnik JURCZYK Mateusz, który punktacją 363 pkt. zajął I miejsce.

Również nasze zawodniczki, w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów w kategorii Juniorzy Mł., były jednymi z najlepszych w swojej kategorii, gdzie SZCZERBANIEWICZ Wiktoria zdobyła II miejsce z punktacją 344 pkt., zaś SZCZERBANIEWICZ Julia zdobyła III miejsce z punktacją 329 pkt.

Na podium stanęła również nasza zawodniczka MANOWIEC Nikola, która w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów w kategorii Juniorzy Open, uzyskała wynik 406,0 pkt. i tym samym zajęła III trzecie miejsce.

Niewiele zabrakło naszemu zawodnikowi MRÓZ Radosławowi, aby stanąć na podium, który zdobył IV miejsce z punktacją 405,2 pkt. w konkurencji karabin pneumatyczny 20 strzałów w kategorii Juniorzy Open.

Niedaleko podium była JÓŹWIAK Sara, która w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów w kategorii Młodzicy Młodsi, uzyskując wynik 248 pkt., zajęła V miejsce.

Nasi najmłodsi debiutanci również pokazali swoje umiejętności strzeleckie, gdzie na podium stanęła ŁUKASIEWICZ Aleksandra, która w konkurencji karabin pneumatyczny 40 strzałów w kategorii Młodzicy Młodsi, uzyskała wynik 269,4 pkt. i tym samym zajęła III trzecie miejsce, natomiast SIKORA Michał, z wynikiem 233,1 pkt., zajął V miejsce.

Gratulujemy naszym zawodnikom !