Bomb(k)owe konsultacje dynamiczne w pełnym reżimie sanitarnym

W dniu 12.12.2020 r. na strzelnicy Złote Wgórza odbyły się, zgodnie z przepisami IPSC, konsultacje ze strzelań dynamicznych.

Nad całością czuwali sędziowie, którzy wyjaśniali nie tylko jak zbudowany jest tor, ale również jak posługiwać się bronią podczas zawodów dynamicznych.

Większość zawodników to doświadczeni strzelcy, ale byli też i tacy, co dopiero próbowali swoich sił w strzelaniu dynamicznym.

Konsultacje przeprowadzono sprawnie, pomimo ograniczeń i obostrzeń sanitarnych. Osoby przebywające na strzelnicy miały obowiązek zdezynfekować dłonie i noszenia maseczki (za wyjątkiem sędziego i zawodnika biegnącego po torze). Cała impreza sportowa odbyła się bez udziału publiczności.

Najlepszym strzelcem okazał się zawodnik z klubu JTS Strzelec Jelenia Góra. Zaraz za nim uplasowali się zawodnicy z Klubu AGAT w Złotoryi:

  1. PODGÓRSKI Maciej JTS STRZELEC Jelenia Góra –  2,7582 HF
  2. LIPSKI Jędrzej AGAT Złotoryja – 2,4910 HF
  3. KOSTEK Filip AGAT ZŁOTORYJA – 2,0370 HF

Pozostałe wyniki dostępne są na stronie internetowej <Komunikaty 2020>

Dla 3 najlepszych zawodników przewidziano dyplomy i ozdoby choinkowe. Ze względów sanitarnych nie wręczono ich podczas konsultacji – zostaną wręczone w siedzibie Klubu AGAT w Złotoryi, Pl. Lotników Polskich 3a.

WSZYSTKIM ZAWODNIKOM GRATULUJEMY WYSOKICH WYNIKÓW I UKOŃCZENIA TORU