INDUSTRIAL SUPPORT – kolejny fundator nagród na zawody w ramach Dolnośląskiej Ligii IPSC / Pucharu Złotych Wzgórz

Miło nam przywitać w gronie sponsorów kolejnego fundatora nagród – INDUSTRIAL SUPPORT.

INDUSTRIAL SUPPORT jest kolejnym sponsorem nagród na zawody IPSC w dniu 19.08.2023 r., które wchodzą w skład rozgrywek Dolnośląskiej Ligii IPSC oraz Pucharu Złotych Wzgórz.

Cieszymy się ogromnie, że strzelectwo dynamiczne rozwija się bardzo dynamicznie 🙂 i przyciąga uwagę nie tylko zawodników, ale również firmy, media, władze samorządowe oraz instytucje krajowe i zagraniczne.

Na najbliższych zawodach będziemy gościć zawodników krajowych oraz zagranicznych, a statuetki okolicznościowe wręczać będą przedstawiciele władz samorządowych.

Zachęcamy wszystkich do uprawiania sportu strzeleckiego jakim jest strzelectwo dynamiczne IPSC. Co możemy zapewnić? Na pewno zdrowe współzawodnictwo, przyjemną atmosferę, fajną zabawę i miło spędzony czas wśród ludzi o zdrowym poczuciu humoru 🙂

INDUSTRIAL SUPPORT zafundował nagrody dla uczestników zawodów: Rower górski oraz wygodne fotele z daszkiem, które przydadzą się zawodnikom oraz sędziom podczas zawodów plenerowych.

Przypominamy, że zawody w dniu 19.08.2023 r. organizowane na Złotych Wzgórzach, wchodzą w skład Pucharu Złotych Wzgórz, w którym nagrodami są sztabki Złota ufundowane przez Klub Strzelecki AGAT w Złotoryi, a także zawody te wchodzą w skład Dolnośląskiej Ligii IPSC, której patronatem honorowym jest Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Więcej o Dolnośląskiej Lidze IPSC znajdziesz tutaj: https://www.dslipsc.pl/

REGULAMIN losowania nagród

  1. Organizator, w dniu zawodów, przeprowadzi losowanie.
  2. W losowaniu biorą udział wszyscy zawodnicy i sędziowie z zawodów.
  3. Jeżeli podczas losowania nie będzie danej osoby, losowanie tej nagrody jest powtarzane.
  4. Gwarancją otrzymania nagrody jest obecność podczas losowania.
  5. Jeżeli wygrana osoba odmówi przyjęcia nagrody, wówczas losowana jest kolejna osoba.
  6. Organizator zastrzega sobie zmianę Regulaminu oraz nagród.