Dolnośląska Liga IPSC oraz Puchar Złotych Wzgórz w Złotoryi – 19.08.2023 r.

Już w najbliższą sobotę, 19.08.2023 r., na strzelnicy Złote Wzgórza będziemy gościć ponad setkę zawodników, którzy zmierzą się w strzelaniu dynamicznym IPSC. Szykuje się współzawodnictwo międzynarodowe, ponieważ udział zapowiedzieli również zawodnicy z Czech i Niemiec.

Strzelanie dynamiczne to ciekawy sport, ponieważ oprócz precyzji liczy się czas pokonywania toru. Zawodnicy mają do wyboru trudniejszą trasę, ale za to krótszy czas pokonania lub dłuższą trasę, ale z możliwością bliższego i precyzyjnego strzału. W rezultacie liczy się wynik, który jest sumą zdobytych punktów podzieloną przez czas jaki pokonał zawodnik. Tak więc oprócz dobrego oka i szybkości czasami przydaje się strategia pokonania trasy, ponieważ tor można pokonać na wiele sposobów.

Cieszymy się również, że oprócz pucharów, statuetek czy medali, zawodnicy mogą zdobyć ciekawe nagrody rzeczowe, które ufundowali sponsorzy. Ponieważ zawody wchodzą w skład Dolnośląskiej Ligi IPSC oraz Pucharu Złotych Wzgórz chcemy podziękować naszym sponsorom, którzy ufundowali nagrody dla uczestników zawodów. Poniżej artykułu wymieniliśmy naszych sponsorów.

Jednocześnie udostępniamy zawodnikom przygotowane tory, z którymi zmierzą się w najbliższą sobotę 🙂

Sponsorzy:

Oficjalny patronat Dolnośląskiej Ligi IPSC:

Sponsorzy Dolnośląskiej Ligi IPSC:

Sponsorzy Pucharu Złotych Wzgórz: