Zawody Mikołajkowe we Wrocławiu

W dniu 14 grudnia 2019r. nasi młodzi zawodnicy brali udział w Zawodach Mikołajkowych, organizowanych przez DZSS we Wrocławiu.

W konkurencji pistolet pneumatyczny 20 strzałów w kategorii Młodzicy, najlepszym okazał się nasz zawodnik JURCZYK Mateusz, który punktacją 174 pkt. zajął I miejsce.

Również nasz zawodnik MRÓZ Radosław, w konkurencji karabin pneumatyczny 20 strzałów w kategorii Juniorzy Mł., był jednym z najlepszym w swojej kategorii i zdobył II miejsce z punktacją 193,5 pkt.

Na podium stanęła również nasza zawodniczka PODSIADŁO Julia, która w konkurencji pistolet pneumatyczny 20 strzałów w kategorii Młodziczki, uzyskała wynik 166 pkt i tym samym zajęła III trzecie miejsce.

Niewiele zabrakło naszej zawodniczce MANOWIEC Nikoli, aby stanąć na podium, która zdobyła IV miejsce z punktacją 194,9 pkt. w konkurencji karabin pneumatyczny 20 strzałów w kategorii Juniorki Mł.

Gratulujemy naszym zawodnikom !

*

Dodatkowo w tym dniu odbyło się uroczyste wręczenie podziękowań zawodnikom, za wybitne osiągnięcia w sporcie strzeleckim. Nie zabrakło i tu naszego zawodnika Daniela ROMAŃCZYKA, który z rąk Prezesa DZSS otrzymał dyplom i gratulacje.

Miłym akcentem ze strony DZSS było również docenienie Klubu Strzeleckiego AGAT za pracę klubu i propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży. Dyplom odebrał osobiście VicePrezes Klubu Józef Zatwardnicki.

Galeria zdjęć: