Wyróżnienie i czek dla KS AGAT Złotoryja oraz relacja z Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn

Klub Strzelecki AGAT Złotoryja, za osiągnięte wyniki sportowe w roku 2020, został nagrodzony przez Zarząd Województwa Dolnośląskiego.

Czek na sumę 4.700 zł został wręczony na Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego we Wrocławiu. Uroczystość odbyła się na obiektach Akademii Wychowania Fizycznego.

Relacja z Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn:

Nasi snajperzy w składzie: Szymon SŁOWIK, Szymon MATUSZEWSKI oraz Radosław MRÓZ podczas Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w konkurencji olimpijskiej karabin dowolny 3×40 strz. zdobyli brązowy medal:

1. LEGIA Warszawa 3474 pkt.
  2. ZAWISZA Bydgoszcz 3454 pkt.
  3. AGAT Złotoryja 3416 pkt.

natomiast nasz zespół w konkurencji Kpn 60 został sklasyfikowany na czwartym miejscu. Przegraliśmy brąz o 2 pkt. Jeden z naszych zawodników został ukarany za nie przestrzeganie przepisów i straciliśmy 10 pkt. W tej konkurencji nasi występowali w składzie: SŁOWIK Szymon, MRÓZ Radosław i CHOLEWA Michał.

Wyniki:

1. LEGIA Warszawa 1854,4 pkt.
  2. ZAWISZA Bydgoszcz 1850,4 pkt.
  3. DRAGON Chełm 1811,8 pkt.
  4. AGAT Złotoryja 1809,9 pkt.

Również w konkurencji Kdw 60 leżąc nasi zawodnicy występujący w składzie ROMAŃCZYK Daniel, SŁOWIK Szymon i MATUSZEWSKI Szymon zajęli miejsca tuż za podium.