Świetny występ Krzysztofa!
Podczas strefowych eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Zielonej Górze, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy AGAT-u Złotoryja.
Największy sukces odniósł Krzysztof Dechnik, który w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów (PPN 40) uzyskał 367 punktów. To nie tylko najlepszy wynik zawodów w kategorii młodzików, ale również nowy rekord życiowy Krzysztofa!
Wyniki PPN 40 – młodzicy:
🥇 Krzysztof Dechnik (AGAT Złotoryja) – 367 pkt
🥈 Aleksander Woźniak (BOCK Racibórz) – 362 pkt
🥉 Patryk Szware (Gwardia Zielona Góra) – 361 pkt
Pozostałe wyniki zawodników AGAT-u:
- miejsce – Adrianna Łukasiewicz (KPN 40) – 387,7 pkt
- miejsce – Anna Kobak (KPN 40) – 382,1 pkt
- miejsce – Emilia Szczecina (KPN 40) – 354,8 pkt
Hanna Baranowska (PPN 40) – 309 pkt
Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych najmłodszych zawodników za ambitną walkę i godne reprezentowanie klubu.
Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju sportowego!



