AGAT

Klub Strzelecki

Świetny występ Krzysztofa!

Podczas strefowych eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w strzelectwie sportowym, które odbyły się w Zielonej Górze, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy AGAT-u Złotoryja.

Największy sukces odniósł Krzysztof Dechnik, który w konkurencji pistolet pneumatyczny 40 strzałów (PPN 40) uzyskał 367 punktów. To nie tylko najlepszy wynik zawodów w kategorii młodzików, ale również nowy rekord życiowy Krzysztofa!

Wyniki PPN 40 – młodzicy:
🥇 Krzysztof Dechnik (AGAT Złotoryja) – 367 pkt
🥈 Aleksander Woźniak (BOCK Racibórz) – 362 pkt
🥉 Patryk Szware (Gwardia Zielona Góra) – 361 pkt

Pozostałe wyniki zawodników AGAT-u:

  1. miejsce – Adrianna Łukasiewicz (KPN 40) – 387,7 pkt
  2. miejsce – Anna Kobak (KPN 40) – 382,1 pkt
  3. miejsce – Emilia Szczecina (KPN 40) – 354,8 pkt
    Hanna Baranowska (PPN 40) – 309 pkt

Serdeczne gratulacje dla wszystkich naszych najmłodszych zawodników za ambitną walkę i godne reprezentowanie klubu.

Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwoju sportowego!