AGAT tradycyjnie podsumował sezon strzelecki 2023. Od lat nasz klub realizuje dwa programy
Ministerstwa Sportu i Turystyki:
-Współzawodnictwo Sportowe dzieci i młodzieży
-Strzeleckie zajęcia sportowe dla dzieci ze szkół podstawowych
W ramach współzawodnictwa sportowego zawodnicy AGATu mają możliwość brać udział w
zawodach wszystkich kategorii wiekowych: młodzików, juniorów młodszych, juniorów i
młodzieżowców.

1. Młodzicy podczas Międzywojewódzkich Zawodów we Wrocławiu zdobyli 9pkt. Aleksander
    Szczecina w konkurencji PPN 40 zdobył brązowy medal oraz Wojciech Zawiślak w konkurencji
    pistolet sportowy 30+30 również zdobył brązowy medal.
  2. Podczas Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży nasi zawodnicy zdobyli 17pkt. Na
    wyróżnienie zasługuje Aleksandra Łukasiewicz oraz Julia Walczyk .
  3. Podczas Finałów Mistrzostw Polski juniorów Wiktoria Szczerbaniewicz zdobyła srebrny medal
    w konkurencji PPN 60. Wiktoria do finału weszła z piątego miejsca a po znakomitych
    strzałach uplasowała się na 2 miejscu. Zawodnicy zdobyli 28pkt. Na wyróżnienie zasługuje
    Mateusz Jurczyk.
  4. Młodzieżowcy na Mistrzostwach Polski które odbyły się we Wrocławiu zdobyli 40pkt. Bardzo
    dobrze strzelał Radosław Mróz, który w finale konkurencji kpn 60 zajął 5 miejsce, a w
    konkurencji karabin dowolny 3×20 zajął 6 miejsce. Radek w konkurencji MIX KPN razem z
    Nikolą Manowiec zajeli 5 miejsce zespołowo.
    Po raz kolejny nasi zawodnicy udowodnili, że są najlepszym klubem sportowym w mieście i powiecie
    we współzawodnictwie sportowym zdobywając 94pkt.
    Ponadto nasi zawodnicy zdobyli medale na zawodach międzynarodowych w zaprzyjaźnionym Hradec
    Kralove, Mistrzostwach Dolnego Śląska oraz Mistrzostwach Województwa Lubuskiego.
    Daniel Romańczyk, Reprezentant polski zdobył srebrny medal w zespole w konkurencji kdw 300m
    podczas Mistrzostwa Świata w Baku. Zdobył Złoty Medal w konkurencji karabin dowolny 60 strzałów
    leżąc na Mistrzostwa Polski oraz został V-ce Mistrzem Polski w konkurencji kdw 300m leżąc.
    AGAT jest organizatorem międzynarodowych zawodów Klasyfikacyjnych PZSS Wielki Puchar Kaczawy.
    Na swoich obiektach organizujemy zawody z okazji Narodowego Święta 3-go maja, z okazji Święta
    Wojska Polskiego oraz Narodowego Święta Niepodległości.
    W skali kraju we współzawodnictwie klubów strzeleckich AGAT zajął 12 miejsce.