Młodzicy w Zielonej Górze wywalczyli punkty dla AGATu.

W Zielonej Górze na strzelnicy ZKS Gwardia zostały przeprowadzone Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – ostatnie zawody zaliczane do współzawodnictwa dzieci i młodzieży, prowadzone przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Nasz klub reprezentowało ośmioro zawodników, którzy startowali w dwóch konkurencjach.

Najbliżej brązowego medalu byli: Julia Walczyk w karabinie pneumatycznym, Aleksandra Łukasiewicz w karabinie sportowym 3×20 oraz Wiktor Rydzik w karabinie sportowym 3×20. Zawodnicy wprawdzie nie zdobyli medalu, ale dzielnie walczyli o punkty ministerialne.

W zawodach wzięło udział 18 klubów z 4 województw: lubelskiego, wielkopolskiego, opolskiego i dolnośląskiego. W tej doborowej stawce AGAT w klasyfikacji klubowej zajął II miejsce: